Apartament Casares Playa 246 Metres

€ 1,190,000

*** Luksusowy dwupoziomowy penthouse przy plaży w La Perla de la Bahía, Casares Costa *** 4 sypialnie (każda z własną łazienką) i toaleta dla gości *** Oszałamiające panoramiczne widoki na morze, Torre la Sal, Gibraltar i Afrykę * ** Orientacja południowa *** Przestronne prywatne tarasy *** Ponad 100 m2 solarium *** 2 podziemne miejsca parkingowe i 2 komórki lokatorskie *** Kompleks ogrodzony przy plaży *** Ekskluzywna urbanizacja z bujnymi ogrodami, basenami i fontannami *** Architektura w stylu andaluzyjskim *** Wysokiej klasy jakość *** Idealna lokalizacja: plaża Frontline *** Idealne połączenie z polami golfowymi, klubem plażowym Finca Cortesín i ekskluzywnymi restauracjami przy plaży *** W ciągu 10 minut jazdy samochodem od Estepony i Sotogrande *** ZAPYTAJ O FILM!!! ***

Tym, co czyni ten ekskluzywny dwupoziomowy penthouse przy plaży wyjątkowym, są niezrównane panoramiczne widoki na Morze Śródziemne, Gibraltar, Afrykę i Zatokę Casares. Charakteryzuje się współczesnym stylem połączonym z uroczym andaluzyjskim designem, w którym dominują bujne ogrody z roślinami tropikalnymi, półokrągłymi łukami, fontannami, glinianymi podłogami i basenami na trawniku. Dodatkowo posiada całkowitą orientację południową, co sprawia, że jest jasno przez cały dzień.

Jego lokalizacja jest idealna, ponieważ znajduje się w pierwszej linii plaży Casares Costa, doskonale skomunikowanej z restauracjami na plaży, promenadą, klubami plażowymi, takimi jak Finca Cortesin, renomowanymi polami golfowymi i innymi udogodnieniami. Do głównych dzielnic, takich jak Estepona i Sotogrande, można dojechać samochodem w zaledwie dziesięć minut.

Dom ten powstał w wyniku połączenia dwóch penthouse'ów w jeden, przekształcając go w apartament maxi, który cieszy się całkowitą prywatnością, ponieważ właściciele są jedynymi sąsiadami na piętrze. Dodatkowo istnieje możliwość rozdzielenia ich na czas przyjazdu gości lub wynajmu, dzięki czemu oba pomieszczenia pozostaną całkowicie prywatne.

Poziom główny składa się z przestronnego holu wejściowego, który prowadzi do głównego salonu z kominkiem i jadalnią z pięknym widokiem na morze. Jest połączony z tarasem z jadalnią na świeżym powietrzu, z którego na pierwszej linii frontu słychać fale morskie.

Dodatkowo dostępna jest druga przestrzeń z biurkiem, czytelnią i główną jadalnią dla dziesięciu osób. Jest jeszcze jeden przestronny salon z sofami, urokliwym kominkiem i klasycznym balkonem z widokiem na ogród. Obszar ten jest połączony z prywatnym tarasem z podwójnymi szybami sięgającymi od podłogi do sufitu. Obie kuchnie są niezależne, w pełni wyposażone w sprzęt AGD marki Bosch, obie posiadają własne wentylowane pomieszczenia gospodarcze. Jest toaleta dla gości.

Na tym samym poziomie znajdują się trzy dwuosobowe sypialnie z pięknym widokiem i balkonem lub wyjściem na taras, każda z własną łazienką (w jednej z sauną) i wysokimi szafami wnękowymi.

Ze swojej strony na górnym poziomie znajduje się ekskluzywny apartament główny ze spektakularnym solarium o powierzchni ponad 100 m2 z widokiem na morze. Z łóżka, garderoby, miejsca do czytania i własnej dwuosobowej łazienki z kabiną prysznicową i jacuzzi roztacza się wspaniały widok na zatokę Casares.

Jeśli chodzi o solarium, oferuje ono kilka miejsc do opalania, grilla i jadalnię na świeżym powietrzu. Idealnie byłoby dodać jacuzzi bąbelkowe. Jego panoramiczne widoki są absolutnie cudowne: można cieszyć się morzem, Cieśniną Gibraltarską, Afryką i okolicznymi górami.

Jeśli chodzi o specyfikacje, są one wysokiej jakości: dwoje pancernych drzwi, domofon, gładkie ściany, scentralizowana klimatyzacja ciepła i zimna, dwa kominki, wysokiej klasy sprzęt AGD Bosch, podłogi gliniane i marmurowe, okna z podwójnymi szybami, zabudowa szafy wnękowe oraz płytki w stylu andaluzyjskim w łazienkach. Do apartamentu przynależą dwa podziemne miejsca parkingowe oraz dwie komórki lokatorskie.

Ten luksusowy, ogrodzony kompleks jest jedną z najbardziej pożądanych inwestycji w okolicy, ponieważ ma unikalny design pod względem fasad i części wspólnych, a także jest zwrócony w stronę morza (z niego masz bezpośredni dostęp do promenady). Jego wyposażenie obejmuje tropikalne ogrody, kilka basenów z solariami i miejscami do opalania, bezpośredni dostęp do plaży i windy na wszystkie poziomy.

Jest to doskonała okazja na zdobycie wyjątkowego penthouse'u ze względu na jego lokalizację tuż nad brzegiem morza i ilość metrów kwadratowych, jakie posiada. Te widoki nigdy nie zostaną zabrane, ponieważ jest tak blisko plaży, jak tylko można zbudować.

Jest to przestronny dom o najwyższej jakości konstrukcji, dobrze położony i z niezrównanymi widokami, przeznaczony dla prawdziwego miłośnika morza i plaży, a także prywatności i spokoju w bezpiecznym i uprzywilejowanym otoczeniu.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Ref: R4572115

kontakt z agentem

Karol Adam Strumiński

Dom El Paraiso 860 Metres

A magnificent 6-bedroom villa nestled in the prestigious neighborhood of El Paraiso Medio, offering a truly luxurious and private lifestyle. With spacious 6 bedrooms, all en suite, this property provides the utmost comfort and convenience for you and your guests.

Step inside and be captivated by the elegant and tastefully designed interiors. The bedrooms are generously proportioned, allowing for ample space to relax and unwind. Each bedroom comes with its own private en-suite bathroom, providing a sense of privacy and exclusivity.

The designer kitchen is a culinary enthusiast's delight. Equipped with top-of-the-line appliances and adorned with elegant finishes, this kitchen is a perfect blend of style and functionality. Whether you enjoy preparing gourmet meals or simply gathering with loved ones, this space will surely inspire your culinary creativity.

This villa is a true oasis, secluded from the hustle and bustle of city life. Surrounded by lush greenery and boasting a tranquil ambiance, it offers the perfect retreat for those seeking peace and serenity. The property is strategically positioned to ensure maximum privacy, allowing you to fully immerse yourself in the soothing atmosphere.

One of the standout features of this villa is the expansive outdoor area. The huge outdoor pool beckons you to take a refreshing dip or simply lounge by the water's edge, basking in the warm Mediterranean sun. With a beach entrance, the pool exudes a tropical paradise vibe, creating a delightful space for relaxation and entertainment.

El Paraiso Medio is renowned for its exclusive properties, and this villa epitomizes the epitome of luxury living. With its spacious bedrooms, private and secluded location, stunning outdoor pool with a beach entrance, and a heated indoor pool, this property is an extraordinary haven where you can create unforgettable memories.

Ref: R4170868

Strona luksusowedomyhiszpania.pl,  wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, czy obsługi użytkowników. W każdej chwili możesz sam decydować o tym czy dopuszczasz pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.