Dom Estepona 300 Metres

€ 1,200,000

Luxury and contemporary villa situated in one of the best locations in Estepona area. Located just 6 kms from Estepona town center, in a mature residential development with very low community cost . Magnificent plot, south facing offering sun all day, you can sit on your terrace and enjoy the stunning sea & mountain views, excellent privacy and private swimming pool. Set on 2 levels and a third leve as basement, the villa is going to be built using only the finest materials throughout. The rooms are spacious and fluid. sea views while the sun sets down. Walking distance to the beach. Viewing is highly recommended!

Ref: R4167502

kontakt z agentem

Karol Adam Strumiński

Działka Cancelada 300 Metres

IDEALNE DLA INWESTORÓW!

Willa z dużą działką idealna dla dużych inwestorów, jest to nieruchomość położona na działce o powierzchni 10.000m2, zlokalizowana w małej dzielnicy Estepony. Wokół znajdziemy wszelkiego rodzaju usługi, restauracje, supermarkety, szkoły, uczelnie, przystanek autobusowy…… jego lokalizacja jest bezkonkurencyjna i dlatego jest to jeden z najbardziej poszukiwanych obszarów w ostatnim czasie, każda inwestycja w tej okolicy zostanie szybko zrewaloryzowana. Jest to rozwijający się obszar, gdzie jest wiele nowych luksusowych nieruchomości wokół i z silną prognozą w przyszłości. Posiada bardzo solidną infrastrukturę, która oferuje spokój przedmieść z zaletami posiadania wszystkiego w pobliżu w bardzo przyjemnym otoczeniu.

Nieruchomość położona w fince, wymaga remontu, ale ma duży potencjał, z dużymi pokojami, 2 wewnętrznymi patiami, dużym parkingiem, dużym tarasem z prywatnym basenem i spektakularnymi widokami na morze i góry w panoramicznym widoku, coś naprawdę wyjątkowego w okolicy. Nie załączamy zdjęć nieruchomości ze względu na prywatność właścicieli, jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji prosimy o nie, a zdjęcia nieruchomości prześlemy prywatnie. Potencjał nieruchomości tkwi głównie w gruncie miejskim, ze względu na wielorakie możliwości inwestycyjne, jakie oferuje.

To naprawdę urocza finca z dużym potencjałem w jednym z najlepszych obszarów Costa del Sol!!!

Ref: R4144120

Strona luksusowedomyhiszpania.pl,  wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, czy obsługi użytkowników. W każdej chwili możesz sam decydować o tym czy dopuszczasz pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.