Dom La Capellania 276 Metres

€ 955,000

Detached Villa, La Capellania, Costa del Sol.
4 Bedrooms, 4 Bathrooms, Built 276 m², Garden/Plot 634 m².

Setting : Urbanisation.
Orientation : South.
Condition : Recently Renovated.
Pool : Private.
Climate Control : Air Conditioning.
Views : Sea, Panoramic.
Features : Fitted Wardrobes, Private Terrace, Storage Room.
Furniture : Fully Furnished.
Kitchen : Fully Fitted.
Garden : Private.
Security : Gated Complex, Entry Phone, Alarm System, 24 Hour Security.
Parking : Garage, Covered, More Than One, Private.
Utilities : Electricity, Drinkable Water, Telephone.

Ref: R4391371

kontakt z agentem

Karol Adam Strumiński

Dom Nueva Andalucía 449 Metres

Nestled in the heart of Marbella’s prestigious Golf Valley, this exquisite Andalusian villa presents a symphony of luxury, quality, and charm. Recently renovated to meet the highest international standards, every inch of this property exudes perfection.

As you step inside, the generous living areas unfold in an open floor plan, where a sleek fireplace serves as a centerpiece, visible from both the living room and the gourmet kitchen. The ground level is a testament to thoughtful design, featuring the master suite with walk-in closets and tranquil pool views, along with two additional en-suite bedrooms, each boasting ample storage.

Ascend the striking floating stairwell to the upper sanctuary, where a secondary social area merges seamlessly with a rooftop terrace. Here, indulge in the panoramic splendor of La Concha Mountain or unwind in the jacuzzi under the stars. This level also includes a convenient guest toilet with a shower.

The villa offers a total of five en-suite bedrooms, including a secluded independent guest suite, ensuring privacy and comfort for you and your guests.

The lower level is an entertainment haven with a sophisticated wine cellar, game room, and a TV room designed for cinematic experiences. An additional en-suite bedroom, laundry room, and guest toilet complete this floor.

Step outside to the enchanting Mediterranean garden, where the heated saltwater pool invites you for a year-round dip. Entertain at the poolside barbeque area, embraced by majestic palm trees, or enjoy the framed outdoor shower.

This gem is ideally located within walking distance to all amenities, including shops and restaurants, offering an unparalleled lifestyle in a sought-after enclave.

Your Andalusian dream home awaits. Embrace the harmony of luxury living and the allure of Marbella’s landscapes in this one-of-a-kind villa.​

Ref: R4506985

Dom Benahavís 632 Metres

WSPÓŁCZESNA WILLA EKOLOGICZNA OFF-PLAN – POD KLUCZ W RĘCE z widokiem na zieloną dolinę, ta nieruchomość ma wszystko, będzie prawdziwym klejnotem dla tych, którzy kochają przestrzeń, luksus i jakość!
Ta luksusowa willa zostanie zbudowana na działce o powierzchni 7.250,00 m2 i będzie składać się z 3 pięter, wszystkie materiały, takie jak kuchnia, podłogi i ściany łazienki, będą pochodzić od znanej firmy Grespania.
Parter: wiata pergolowa z bramą wjazdową z napędem, hol wejściowy ze stropem o podwójnej wysokości, winda, rozdzielacz prowadzący do toalety dla gości, pomieszczenie techniczne oraz sypialnia z dużą łazienką i prywatnym tarasem. Ponadto na tym piętrze znajduje się ogromna jadalnia z szytą na miarę kuchnią na otwartym planie, w pełni wyposażoną w sprzęt AGD marki Bosch, spiżarnią i dużym salonem. Zarówno jadalnia, jak i salon wychodzą na ogromne, zadaszone tarasy, a dla miłośników pływania i pluskania ogromny basen o powierzchni 80 m2 z brodzikiem dla dzieci, strefą do opalania z wodą i miejscem do relaksu. Wokół całej willi znajduje się chodnik, który ułatwia dostęp do różnych części ogrodu i willi. Ogród będzie łatwy w utrzymaniu i w całości ogrodzony 2-metrowym, ocynkowanym, mocnym płotem.
Pierwsze piętro: Schody lub winda prowadzą na podest, który dzieli pierwsze piętro na 2 części. Z jednej strony znajdują się 2 sypialnie, każda z łazienką, a jedna z sypialni posiada prywatny taras. Po drugiej stronie znajduje się sypialnia z łazienką i prywatnym tarasem. I oczywiście na tym piętrze znajduje się główna sypialnia z ogromną garderobą, łazienką i dużym tarasem.
Piwnica/garaż: W garażu jest miejsce na 4 duże samochody, ponadto znajduje się tam basen techniczny, toaleta i winda samochodowa. Pomieszczenie magazynowe można zamienić na pokój gier lub salę kinową
Solarium o powierzchni 45 m2 otoczone przeszkleniem zapewniającym prywatność
ZDJĘCIA KUCHNI I ŁAZIENEK SĄ TYLKO PRZYKŁADOWE, KOŃCOWY WYBÓR NALEŻY OD KLIENTA!
Przykład niektórych specyfikacji,
– Płytki podłogowe wewnętrzne i zewnętrzne firmy GRESPANIA 600×600 – 800×800 – 1200×1200 (kolor i rozmiar do wyboru)
– Ściany łazienki z płytami COVERLAM (GRESPANIA) 2700X1200 (kolor do wyboru)
– Łazienki firm ROCA – DURAVIT – VILLEROY BOCH – GEBERIT – HANSGROHE LUB PODOBNE
– Aerotermia/klimatyzacja
– Winda firmy Schindler lub podobna
– Ogrzewanie podłogowe w całej willi
– Okna wysokie do sufitu z zagłębionym torem, 5+5/komora/6+6
– Drzwi wewnętrzne wysokie do sufitu i szerokie na 1 metr
– Kuchnia w pełni wyposażona, drzwi z ramą aluminiową i pokryta COVERLAMEM (kolor do wyboru)
– Wyspa z COVERLAM 3600X1600 bez widocznych łączeń (kolor do wyboru)
– AGD firmy Bosch lub AEG
– Ogrzewany basen
– 30 paneli słonecznych
– 3 baterie litowe po 10 kW
– Ładowarka samochodowa
– Domotica

Ref: R4629595

Dom Benahavís 870 Metres

POZA PLANEM – WSPÓŁCZESNA EKOLOGICZNA WILLA W LA QUINTA, BENAHAVIS W URB. LOS ALMENDROS z panoramicznymi widokami i widokami oraz 6,5 km od plaży.
Parter: hol wejściowy z windą, toaleta dla gości, pomieszczenie techniczne, przestronny salon / jadalnia z dużą otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią z urządzeniami Bosch i oddzielną spiżarnią, ponadto na tym piętrze znajduje się oddzielna sypialnia / gabinet z łazienką, duże, zadaszone tarasy z widokiem na duży podgrzewany basen o powierzchni 51,50 m2.
Na pierwszym piętrze: winda, podest, główna sypialnia z główną łazienką i dużą garderobą oraz oczywiście ogromny prywatny taras. Korytarz prowadzi do kolejnych 3 sypialni z 3 łazienkami, w tym 1 z łazienką i tarasem dostępnym dla wszystkich 3 sypialni.
W półpiwnicy znajduje się ogromny garaż ze schodami i ścieżką prowadzącą do głównego wejścia.
Ponadto winda zabierze Cię na to piętro, gdzie znajdziesz kolejną sypialnię z łazienką, oddzielne mieszkanie / sypialnię i pokój gier.
Istnieje całkowicie oddzielne mieszkanie z salonem / wyposażoną kuchnią / sypialnią, garderobą i łazienką. Oddzielne mieszkanie jest dostępne z garażu, ale może być również dostępne z windy.
Czas budowy ok. 12-14 miesięcy po uzyskaniu pozwoleń.
Zdjęcia łazienek i kuchni są tylko przykładami tego, jak mogą wyglądać, ostateczny wybór będzie należał do klientów.
Przykłady niektórych specyfikacji,
– Płytki podłogowe wewnętrzne i zewnętrzne GRESPANIA 600×600 – 800×800 – 1200×1200 (kolor i rozmiar do wyboru)
– Ściany łazienek z płytkami COVERLAM (GRESPANIA) 2700X1200 (kolor do wyboru)
– Łazienki od ROCA – VILLEROY BOCH – DURAVIT lub podobne
– Aerotermia/klimatyzacja
– Winda firmy Schindler lub podobna
– Ogrzewanie podłogowe w całej willi
– Okna o wysokości sufitu z zatopioną szyną, 5+5/komora/6+6
– Drzwi wewnętrzne HPL o wysokości sufitu i szerokości 1 metra, 30dB
– Drzwi wejściowe obrotowe o wysokości sufitu i szerokości 1,50
– W pełni wyposażona kuchnia z aluminiowymi drzwiami ramowymi i pokryta COVERLAM (kolor do wyboru)
– Wyspa z COVERLAM 3600X1600 bez widocznych łączeń (kolor do wyboru)
– Sprzęt AGD firmy Bosch – AEG lub MIELE
– Podgrzewany basen z automatyczną pokrywą
– 20 paneli słonecznych
– 3 baterie litowe o mocy 10 kW każda
– Ładowarka samochodowa
– Domotica

Jesteśmy firmą budowlaną, Key-in-Hand, która może zaprojektować i zbudować każdą możliwość, jaką możesz sobie wyobrazić. Jeśli nie widzisz projektu, który Ci się podoba, zaprojektujemy dla Ciebie zupełnie nową willę zgodnie z Twoimi pomysłami i wkładem.
Chociaż wolimy budować ekologiczne budynki, możemy budować od tradycyjnych konstrukcji po ekologiczne konstrukcje, wszystko zależy od Ciebie.
Dostępne systemy:
– Ekologiczny budynek z bloków ICF (certyfikat energetyczny minimum A)
– Ekologiczny szkielet stalowy (certyfikat energetyczny minimum A)
– Tradycyjne budownictwo (certyfikat energetyczny B lub C)

Ref: R4629586

Strona luksusowedomyhiszpania.pl,  wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, czy obsługi użytkowników. W każdej chwili możesz sam decydować o tym czy dopuszczasz pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.