Dom Marbella 317 Metres

€ 1,595,000

PROJEKT!

Niesamowita willa z 4 łóżkami i 4 łazienkami z prywatnym basenem bez krawędzi i spektakularnymi widokami na Morze Śródziemne, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Costa del Sol.

Imponująca willa o powierzchni ponad 300m2 posadowiona na działce o powierzchni 569m2.

Niesamowicie wysokiej jakości wykończenia: podgrzewane podłogi, grill, jacuzzi, strefa relaksu, 2 miejsca parkingowe i wiele więcej.

Położony w Nueva Andalucia, 10 minut jazdy od Marbelli i San Pedro de Alcantara, idealny dla każdego, kto chce spokojniejszego życia blisko plaży. Na miejscu znajdują się sklepy i restauracje, a także punkty usługowe, takie jak centra medyczne, banki i firmy.

Doskonały dla golfistów, ponieważ w pobliżu znajduje się pięć doskonałych pól golfowych i kilka klubów sportowych. A także dla rodzin z dziećmi ze względu na wiele wysokiej jakości międzynarodowych szkół w okolicy.

Ref: R4111567

kontakt z agentem

Karol Adam Strumiński

Dom La Cala Golf 280 Metres

Dom Las Chapas 536 Metres

OFF-PLAN – ECOLOGICAL LUXURY CONTEMPORARY VILLA – KEY-IN-HAND PROJECT – LAS CHAPAS – MARBELLA i składa się z 3 sypialni z 3/4 łazienkami i 1 toaletą dla gości.
Parter: zadaszone wejście, wejście, toaleta dla gości, schody i winda do piwnicy / garażu, winda, salon / jadalnia, schody na 1. piętro, duża kuchnia na otwartym planie, dystrybutor z wbudowaną szafą oraz dwuosobowa sypialnia z łazienką. Istnieje wiele zadaszonych tarasów, tarasów i miejsc do siedzenia z podgrzewanym basenem bez krawędzi.
Pierwsze piętro: winda lub schody prowadzą na pierwsze piętro z dystrybutorem, dwuosobową sypialnią z dystrybutorem oraz wbudowaną szafą i łazienką. Po drugiej stronie willi znajduje się główna sypialnia z garderobą i główną sypialnią. Obie sypialnie mają dostęp do prywatnego tarasu.
Metry kwadratowe na planach pięter to użyteczne metry kwadratowe. Jeśli potrzebna jest czwarta sypialnia z łazienką, można ją łatwo stworzyć w piwnicy z angielskim patio, aby uzyskać naturalne światło bez dodatkowych kosztów dla klienta!
Piwnica/garaż: garaż, dystrybutor, winda, sala gimnastyczna, pomieszczenie techniczne, sala kinowa i pomieszczenie magazynowe.
Klienci mogą nadal dostosowywać plany zewnętrzne i podłogowe willi zgodnie z własnymi preferencjami.
Niektóre specyfikacje:
– Wysokiej jakości okna z szybami 5+5/16/6+6
– W pełni wyposażona kuchnia z aluminiowymi drzwiami i pokryta COVERLAM
– Sprzęt AGD firmy BOSCH
– Aerotermia/klimatyzacja
– Ogrzewanie podłogowe
– Łazienki od ROCA – GEBERIT – VILLEROY BOCH lub podobne
– Ściany łazienek wyposażone w płyty ścienne COVERLAN o wymiarach 1200×2700
– Podłoga wewnętrzna i zewnętrzna z wysokiej jakości płytek GRESPANIA 600X600 -800X800 – 1200X1200
– Zewnętrzne okładziny ścienne COVERLAM
– Winda firmy Schindler
– 20 paneli woltaicznych
– 2 akumulatory po 10 kW każdy
– Ładowarka samochodowa
W zestawie działka, projekt, pozwolenia, pierwsze pozwolenia na użytkowanie i pełna konstrukcja.
Zdjęcia kuchni i łazienek to tylko przykłady tego, jak to może wyglądać! Ostateczny wybór należy do klienta!

Ref: R4629559

Strona luksusowedomyhiszpania.pl,  wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, czy obsługi użytkowników. W każdej chwili możesz sam decydować o tym czy dopuszczasz pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.