Dom Mijas 294 Metres

€ 1,195,000

Piękna całkowicie odnowiona (2018) Willa położona w bliskiej odległości od Fuengiroli i MIjas, ale z dala od zgiełku miasta! Znajduje się w ślepej uliczce. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut jazdy od wielu restauracji, barów i bardzo blisko centrum Mijas i Fuengirola, stąd mniej niż 10 minut do plaży i tylko 15 minut od lotniska w Maladze.
Nieruchomość położona jest na dużej działce o powierzchni 1500 m2 z przestronnym zagospodarowanym ogrodem oraz wydzielonym poziomem z ogrodem warzywnym pełnym drzew owocowych z automatycznym nawadnianiem wszędzie i pięknymi widokami na góry z tej strony domu. Można również znaleźć nawadniany pionowy ogród ziołowy.
Dom zbudowany jest na 2 poziomach. Wejście jest lekko podwyższone i prowadzi do przytulnego wejścia z całkowicie zaślepionymi drzwiami wejściowymi. Po północnej stronie domu znajduje się przestronny podjazd, na którym za elektryczną bramą można zaparkować kilka samochodów (2 miejsca zadaszone). Na głównym poziomie znajduje się część dzienna na otwartym planie z niesamowitym kominkiem, prowadząca na ogromny taras, który prowadzi bezpośrednio do basenu i miejsca do grillowania z absolutnie wygodną przestrzenią zewnętrzną (zadaszony taras) z widokiem na morze i góry. Część dzienna jest bardzo jasna dzięki dużym przesuwanym drzwiom, wszystkie pokryte elektrycznymi markizami z ochroną przed burzą.
Na głównym poziomie znajdują się 3 przestronne sypialnie, wszystkie z łazienkami, wbudowanymi szafkami, 1 toaletą dla gości oraz w pełni wyposażoną i wyposażoną kuchnią, wszystkie zbudowane na najwyższym poziomie.
Z tarasu schody prowadzą do dolnej części domu lub przez północną stronę domu jest bezpośredni dostęp do kompletnego, niezależnego mieszkania z salonem-kuchnią na otwartym planie oraz kompletną łazienką i sypialnią. Na tym poziomie znajduje się również przestronna pralnia, w której pozostają wszystkie maszyny z domu.
Nieruchomość funkcjonuje na Niskim zużyciu energii na poziomie poniżej 50% średniej krajowej.
Wokół i wewnątrz domu bardzo funkcjonalna instalacja CCTV oraz Alarm.
Ogrzewanie podłogowe w całym domu (oprócz mieszkania)
9 oddzielnych jednostek klimatyzacyjnych.

Automatyczne rolety we wszystkich podwójnie oszklonych wysokiej jakości oknach i drzwiach przesuwnych.
Najnowsza technologia w domu

Ref: R4271548

kontakt z agentem

Karol Adam Strumiński

Strona luksusowedomyhiszpania.pl,  wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, czy obsługi użytkowników. W każdej chwili możesz sam decydować o tym czy dopuszczasz pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.