Dom Sierra Blanca 500 Metres

€ 3,950,000

This modern villa is situated in Cascada de Camojan, next to Sierra Blanca.
The urbanisation has 24 hours security, ideal location at the montain side of Marbella, surrounded by nature. In this area the plots are usually quite ample, so privacy is guaranted.
The villa has been recently refurnished with the best materials. A modern and very stylish villa, ideal for all year living or as investment.
Nice easy kept garden, with private pool; the pool has a heating system for winter. On ground level and open to pool and sport area there is a ample, modern kitchen
Sitting-room with access to pool and garden. Guest toilet.
On first floor the house has 6 bedrooms. Spa with turkish bath and sauna.
Courty yard with outdoor jacuzzi.

Ref: R4189879

kontakt z agentem

Karol Adam Strumiński

Dom Mijas 580 Metres

Imposing Villa ustawić w ogromnej prywatnej działki ponad 3 ha tylko 12 minut jazdy od Mijas Pueblo.
Ponieważ siedzi na tak dużej działce, willa jest całkowicie prywatny i nie pomijane. Roztacza się z niej panoramiczny widok na wybrzeże i morze, a także na góry. Jest to idealny obiekt dla tych, którzy chcą być blisko wybrzeża z wszystkich udogodnień, które oferuje, ale oparte w spokoju i spokoju wsi.
Główna brama prowadzi do podjazdu i górnego otwartego dziedzińca, gdzie znajduje się obszerny parking dla wielu pojazdów. Na parterze willi znajduje się salon z piecem opalanym drewnem, z widokiem zarówno na wybrzeże, jak i na góry na zachodzie. Ponieważ istnieją 3 zestawy drzwi tarasowych, przestronny salon cieszy się dużą ilością naturalnego światła. Również na tym piętrze jest szatnia dla gości, kuchnia/jadalnia z przyległym pomieszczeniem gospodarczym i sypialnia obecnie używana jako biuro.
Schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajduje się druga sypialnia, która jest podwójnym pokojem z widokiem na morze. Istnieje rodzinna łazienka z prysznicem walk in. Trzecia sypialnia jest również podwójne, podczas gdy Master Bedroom jest niezwykle duży zarówno z widokiem na góry i morze, duże szafy i en-suite łazienka z jacuzzi stylu kąpieli i ogromne chodzić w prysznicu.
Na niższym poziomie willi, która jest 266.02 M2 zbudowany można łatwo przekształcić go w 2 sypialnie samodzielne mieszkanie lub może być stosowany jako pokój rozrywki, pokój kina domowego, sala gimnastyczna, pokój bilardowy itp. Tutaj znajdziesz również pralnię. Istnieje oddzielny garaż, gdzie można zmieścić 3 do 4 samochodów. Ponadto na zewnątrz willi znajduje się obszar dla ogrodnika, aby przechowywać swój sprzęt.
Willa posiada ogrzewanie podłogowe, jest muzyka we wszystkich pokojach, podwójna klimatyzacja w całym budynku, wbudowane szafy w sypialniach.
Na zewnątrz znajduje się duży basen ustawiony w obszarze opalania, który dostaje słońce przez cały dzień. Nie ma żadnych opłat społecznych. Przestrzeń zewnętrzna jest doskonała, w tym balkony i tarasy, aby cieszyć się życiem na świeżym powietrzu.
Część drogi dojazdowej nie jest utwardzona, więc zalecany jest pojazd 4 x 4.

Willa, Mijas, Costa del Sol.
4 Bedrooms, 3 Bathrooms, Built 554 m², Ukończenie 24673 m².

Orientacja : Południe.
Basen : Prywatny.
Chłodzenie/ogrzewanie : Klimatyzacja, Kominek.
Widok : Morze, Panoramiczny.
Opis Lokalu : Prywatny taras.
Meble : W pełni umeblowane.
Kuchnia : W pełni wyposażony.
Ogród : Prywatny.
Parking : Garaż.
Kategoria : Luksusowy.

Ref: R4161454

Strona luksusowedomyhiszpania.pl,  wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, czy obsługi użytkowników. W każdej chwili możesz sam decydować o tym czy dopuszczasz pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.